SKETY

SKETY
Jsme vokální hudební skupina složená z mladých českých jazzových zpěváků a muzikantů, kteří se hudbě věnují naplno a profesionálně. V červenci 2014 jsme obdrželi Zlatý diplom a prestižní ocenění The Ward Swingle Award v kategorii Jazz na mezinárodní soutěži Vokal Total v rakouském Grazu. V roce 2015 jsme natočili desku se producentsky podíleli Erik Bosio a Tobias Hug, mix a mastering proběhl v Kalifornii u Billa Hare. Všechny skety jsme každý do jednoho frontmany svých vlastních projektů, kapel a bigbandů, ale společ...
More
Jsme vokální hudební skupina složená z mladých českých jazzových zpěváků a muzikantů, kteří se hudbě věnují naplno a profesionálně. V červenci 2014 jsme obdrželi Zlatý diplom a prestižní ocenění The Ward Swingle Award v kategorii Jazz na mezinárodní soutěži Vokal Total v rakouském Grazu. V roce 2015 jsme natočili desku se producentsky podíleli Erik Bosio a Tobias Hug, mix a mastering proběhl v Kalifornii u Billa Hare. 
Všechny skety jsme každý do jednoho frontmany svých vlastních projektů, kapel a bigbandů, ale společné zpívání a-cappella je pro nás nejvyšší hudební metou. Věříme, že naše jazzová srdce a zkušenosti jsou na koncertech slyšet.

hide

TOP ALBA

 • 2015
  35:03 min

  SKETY

  SKETY

  Na eponymním debutovém albu prezentuje vok...

  Jazz
  239 Kč

TOP TRACKS

Track nameTime
Price
Flat Foot Floogie2:28
Sermonette3:54
Us And Them4:51
Money4:03
Oleo Fugue2:56
The Nearness of You4:07
The Night Before2:52
Václavák0
Lil' Darlin'4:53