František Segrado

František Segrado
Tři roky po multiplatinově úspěšném debutovém albu s prostým názvem “Segrado” přichází nezaměnitelný vypravěč František Segrado s novým albem “V paralelním vesmíru”. Novinka má 13 písní a jejich autory jsou většinou jedineční interpeti, kteří Františka osobně znají a popsali tak svými písněmi jeho svět. Jsou jimi Radůza, Xavier Baumaxa, Petr Linhart, David Rotter, Martin Blažek, Marek Sloup, Milan Vyskočáni, Peter Lipovský, Oldřich Janota nebo divadelní režisér Dodo Gombár, v jehož inscenacíc...
Více
Tři roky po multiplatinově úspěšném debutovém albu s prostým názvem “Segrado” přichází nezaměnitelný vypravěč František Segrado s novým albem “V paralelním vesmíru”. 
Novinka má 13 písní a jejich autory jsou většinou jedineční interpeti, kteří Františka osobně znají a popsali tak svými písněmi jeho svět. Jsou jimi Radůza, Xavier Baumaxa, Petr Linhart, David Rotter, Martin Blažek, Marek Sloup, Milan Vyskočáni, Peter Lipovský, Oldřich Janota nebo divadelní režisér Dodo Gombár, v jehož inscenacích František Segrado vystupoval.
Na albu hostuje Markéta Irglová, se kterou Frantška spojuje Valašsko, odkud oba pochází.
Na bookletu alba se podílel legendární fotograf Jindřich Štreit, který do něj k jednotlivým skladbám vybral fotkografie ze svého archivu. A právě Jindřich Štreit bude kmotrem na exkluzivním koncertě v prodejně Supraphon Musicpoint.
skrýt

TOP ALBA

TOP SKLADBY

Název skladbyČas
Cena
Hledám Tě3:59
V paralelním vesmíru3:41
Budu ti chybět4:37
Tiché lži4:36
Chtěl jsem ti říct3:32
Řekni, když si lehneš4:11
Sedm životů3:17
Ve středu jsem to pochopil3:02
Romeo a Julie3:51
Zdviž5:04
Po břehu Dyje3:23
Když jsem se narodil, sníh byl zelenej3:19
Snad přjde i klaun4:29