Hudba pěti okruhů

David Rotter

Na začátku byl dech. Dech vedl k pohybu, pohyb k tanci. Tanec Vás přivede zpět do hlubin Vašeho těla, k jeho zkoumání, vnímání jako jediného systému, kde jeden orgán reaguje na druhý, kde naše myšlenky a emoce jsou součástí našeho fyzického zdraví a kde se nic neděje bez duševních příčin. Tuto filosofii ve své praxi využívá taneční pohybová terapie a na fyzické úrovni ještě více celostní medicína.Pokusil jsem se napsat a nahrát hudbu současnou, hudbu, která neinklinuje k jednomu stylu, ale ani žádný neodmítá, kter...
Více

Na začátku byl dech. Dech vedl k pohybu, pohyb k tanci. Tanec Vás přivede zpět do hlubin Vašeho těla, k jeho zkoumání, vnímání jako jediného systému, kde jeden orgán reaguje na druhý, kde naše myšlenky a emoce jsou součástí našeho fyzického zdraví a kde se nic neděje bez duševních příčin. Tuto filosofii ve své praxi využívá taneční pohybová terapie a na fyzické úrovni ještě více celostní medicína.
Pokusil jsem se napsat a nahrát hudbu současnou, hudbu, která neinklinuje k jednomu stylu, ale ani žádný neodmítá, která nemá větší základ v Asii nebo v Evropě. Neupřednostnil jsem žádný hudební nástroj ani jsem se žádnému nevyhýbal, včetně nástrojů elektronických. Je to prostě dnešní emotivní a taneční hudba bez hranic.
Přál bych si, aby hudba na našem cd byla jiskra, která zapálí oheň pohybu a ten pomůže probudit a aktivizovat jednotlivé funkční okruhy. Pět funkčních okruhů - pět skladeb. Každá skladba by ve Vás měla probudit určité emoce a ty by Vás zase měly přivést k určitým pohybům, které budou aktivovat ten který funkční okruh. Taková je myšlenka našeho cd. 
Vybrat tu správnou skladbu Vám pomůže text, který k jednotlivým okruhům napsal MVDr. Jiří Bednář, přední český lékař praktikující celostní medicínu. A jak začít, Vám zase ukáže krátký vhled tanečnice Aleny Chládkové. A pak už jen vyzvěte Vaše tělo k pohybu, k tanci, ke zdraví. P.S. A když zrovna nebudete moci při poslechu tancovat, tak se snažte „jen“ být, na nic nemyslet a nechejte na sebe hudbu působit. Věřím, že i tak vzbudí ty správné emoce a silně na Vás zapůsobí.


skrýt

Prodejce: David Rotter, Olšany

2018
48:32 min

MP3

280 Kč

Název skladbyČas
Cena
1. Strom10:44
2. Vnitřní jas8:19
3. Rovnováha9:22
4. Cit9:57
5. Chuť do života10:10
Celkem: 48:32