Cantina

Cantina
Cantina je vokálně-instrumentální soubor, ve kterém se sešli někteří členové kapely Moberg Ensemble a sboru Apsora.  Jejich zpracování moravských a českých lidových písní zní na prvním společném CD jako filmová hudba. Zpěváky neprofesionály, které spojuje láska k hudbě a radost ze zpěvu, na CD doprovází špičkoví muzikanti: autorka aranží, držitelka Ceny Anděl (za album Smrtihlav - Petr Nikl & Lakomé Barky) Blanka Laurychová, kytarista kapely Vitacit Pavel Kuře Hejč, baskytarista Luděk Adámek, akorde...
Více
Cantina je vokálně-instrumentální soubor, ve kterém se sešli někteří členové kapely Moberg Ensemble a sboru Apsora.  Jejich zpracování moravských a českých lidových písní zní na prvním společném CD jako filmová hudba. Zpěváky neprofesionály, které spojuje láska k hudbě a radost ze zpěvu, na CD doprovází špičkoví muzikanti: autorka aranží, držitelka Ceny Anděl (za album Smrtihlav - Petr Nikl & Lakomé Barky) Blanka Laurychová, kytarista kapely Vitacit Pavel Kuře Hejč, baskytarista Luděk Adámek, akordeonista Jaroslav Krasničan, umělecká vedoucí Batocu a taneční pedagožka HAMU Monika Rebcová a další.

Koupí CD přispějete na náklady spojené s jeho výrobou a na další projekty sdružení Voicecamp. Děkujeme!

Voicecamp je nezisková organizace, jejíž hlavní myšlenkou a náplní činnosti je podpora zpěvu a jeho návratu jako přirozené součásti našeho života. Věříme, že skrze lidský hlas lze poznávat sebe sama i druhé, sbližovat se i léčit. Hlas má každý člověk, jde jen o to nebát se jej správně použít a nechat rozeznít. Voicecamp tyto myšlenky naplňuje pořádáním hlasových workshopů určených nejširší veřejnosti a také vedením smíšeného pěveckého sboru, který je otevřen všem  bez rozdílu věku či pěveckých zkušeností.

Více zde: http://www.voicecamp.cz/cantina/
          


skrýt

TOP ALBA

 • 2015
  39:09 min

  Cantina

  V dúhém poli

  Cantina je vokálně-instrumentální soubor, ve ...

  Ethnic
  199 Kč
  Daruj

TOP SKLADBY

None None None None None None None None None None None None None None None
Název skladbyČas
Cena
Intro1:09
Za horama1:58
Podívej3:14
Svitilo mne slunko3:30
Ach, vyletěl jest2:29
Můj zlatej holečku1:53
Dali ste na dali2:29
Těžko je kameni2:07
Stojí Jano3:10
Sluníčko za hory zachází3:30
Mezi dvoma vršky2:04
Vyletěl slavíček1:53
V duhém poli2:42
Za našima humnama3:54
Už sa svatba3:07